Home

mentség börtön Alázatosság šahovski rejting küldött fa gépezet

Skandal trese šahovski svijet: Kako uopće varati u šahu? - N1

Meč za prvaka svijeta, 26.11. – 16.12.2021. – Športski šahovski klub  Mladost Varaždinske Toplice
Meč za prvaka svijeta, 26.11. – 16.12.2021. – Športski šahovski klub Mladost Varaždinske Toplice

Kadeti Filip i Ivan Martić osvojili prvi rejting turnir Šahovskog kluba  Križevci – Križevci.info
Kadeti Filip i Ivan Martić osvojili prvi rejting turnir Šahovskog kluba Križevci – Križevci.info

Hrvatski šahovski savez

ŠOK KOJI JE ODJEKNUO Hrvatski šahovski velemajstor otkrio zašto je svjetski  prvak predao partiju nakon samo jednog poteza
ŠOK KOJI JE ODJEKNUO Hrvatski šahovski velemajstor otkrio zašto je svjetski prvak predao partiju nakon samo jednog poteza

REJTING TURNIR – POBJEDNIK FRANO JANČIĆ, DRUGI MATEJ PERAK, TREĆI TOMI  JURKOVIĆ… – Šahovski klub Dubrovnik
REJTING TURNIR – POBJEDNIK FRANO JANČIĆ, DRUGI MATEJ PERAK, TREĆI TOMI JURKOVIĆ… – Šahovski klub Dubrovnik

Športski šahovski klub Mladost Varaždinske Toplice

Kako je nastao FIDE rejting! - YouTube

8. MEĐUNARODNI REJTING ŠAHOVSKI TURNIR „KONJIC OPEN 2019“ – Blog Šah-mat  liste
8. MEĐUNARODNI REJTING ŠAHOVSKI TURNIR „KONJIC OPEN 2019“ – Blog Šah-mat liste

Koprivnički šahisti postigli zapažene rezultate na brzopoteznom turniru u  Starigradu
Koprivnički šahisti postigli zapažene rezultate na brzopoteznom turniru u Starigradu

Prvi međunarodni rejting šahovski turnir ''Konjic open 2012'' /  Bljesak.info | BH Internet magazin
Prvi međunarodni rejting šahovski turnir ''Konjic open 2012'' / Bljesak.info | BH Internet magazin

Ivan Šarić prvi Hrvat preko 2700 rejting bodova! – Blog Šah-mat liste

Završen 10. open Krapina » Šahovski klub Krapina

Zoran Ivanović prešao granicu od 2100 nacionalnog šahovskog rejtinga i time  izborio titulu MK u šahu - Sportalo
Zoran Ivanović prešao granicu od 2100 nacionalnog šahovskog rejtinga i time izborio titulu MK u šahu - Sportalo

Šahovski klub Cres - Prema novoj rejting-listi Hrvatskog šahovskog saveza,  naš član Gorast Klemenc osvojio je IV. kategoriju. | Facebook
Šahovski klub Cres - Prema novoj rejting-listi Hrvatskog šahovskog saveza, naš član Gorast Klemenc osvojio je IV. kategoriju. | Facebook

FOTO U Toplicama je održan 12. Tradicionalni Božićni šahovski turnir pa evo  imena najboljih
FOTO U Toplicama je održan 12. Tradicionalni Božićni šahovski turnir pa evo imena najboljih

Na 24. Božićnom Cro-rejting turniru u Ruščici Petra Karij osvojila naslov  Majstorskog kandidata u šahu za žene - Sportalo
Na 24. Božićnom Cro-rejting turniru u Ruščici Petra Karij osvojila naslov Majstorskog kandidata u šahu za žene - Sportalo

Memorijal Miljenka Medića okupio 86 igrača iz četiri države! » Šahovski  klub Krapina
Memorijal Miljenka Medića okupio 86 igrača iz četiri države! » Šahovski klub Krapina

PRVI REJTING TURNIR ŠKOLE ŠAHA ŠK ELEKTROPRIVREDA I ŠK NIKŠIĆ – Blog Šah-mat  liste
PRVI REJTING TURNIR ŠKOLE ŠAHA ŠK ELEKTROPRIVREDA I ŠK NIKŠIĆ – Blog Šah-mat liste