Veterani Hajduka u subotu u Orebiću, obećanje je da uskoro stižu i juniori,  viceprvaci Europe
Veterani Hajduka u subotu u Orebiću, obećanje je da uskoro stižu i juniori, viceprvaci Europe

Hajduk dobio i žensku ekipu: 'Ovo je putokaz svima kojim smjerom krenuti' -  Večernji.hr
Hajduk dobio i žensku ekipu: 'Ovo je putokaz svima kojim smjerom krenuti' - Večernji.hr

KUNA KUP 2019 (U14 i U12) Slavoniji oba naslova, Hajduku srebro! - Pakrački  LIST
KUNA KUP 2019 (U14 i U12) Slavoniji oba naslova, Hajduku srebro! - Pakrački LIST

Dubrovački - Škola nogometa DU Talent dobila u finalu splitski Hajduk, te  podigla pokal, preostala dva u rukama Rudeša i Shakhtara!
Dubrovački - Škola nogometa DU Talent dobila u finalu splitski Hajduk, te podigla pokal, preostala dva u rukama Rudeša i Shakhtara!

Škola nogometa Međugorje krenula s novim trenerom Markom Bencunom s ciljem  stvaranja kvalitetne škole nogometa u Hercegovini
Škola nogometa Međugorje krenula s novim trenerom Markom Bencunom s ciljem stvaranja kvalitetne škole nogometa u Hercegovini

HAJDUK, DINAMO, OSIJEK I RIJEKA POTVRDILI DOLAZAK! - HRNK ZMAJ

aukcije.hr - HAJDUK(škola nogometa Hajduk,1998)

Akademija Hajduka 82. na svijetu - Dalmatinski nogomet

Akademija • HNK Hajduk Split

Škola nogometa “Korner” – Općina Tovarnik

MEĐUNARODNI NOGOMETNI TURNIR Dolaze Crvena zvezda, Hajduk, Zalaegerseg... —  eMedjimurje.hr
MEĐUNARODNI NOGOMETNI TURNIR Dolaze Crvena zvezda, Hajduk, Zalaegerseg... — eMedjimurje.hr

Otvorena škola HNK Hajduk se prebacuje s radom u NK Dalmatinac • HNK Hajduk  Split
Otvorena škola HNK Hajduk se prebacuje s radom u NK Dalmatinac • HNK Hajduk Split

Sportske novosti - Nevjerojatna igra sudbine: Evo kako je Hajduk 15 godina  poslije 'oteo' velikog talenta!
Sportske novosti - Nevjerojatna igra sudbine: Evo kako je Hajduk 15 godina poslije 'oteo' velikog talenta!

Upisi - škola nogometa - NK GOŠK Kaštela

Stariji pioniri Slavonije nakon jedanaesteraca pobijedili Hajduk (Pakrac) i  osvojili Županijski nogometni kup - Požeški sportski savez
Stariji pioniri Slavonije nakon jedanaesteraca pobijedili Hajduk (Pakrac) i osvojili Županijski nogometni kup - Požeški sportski savez

NK SOLIN: Potvrđuje se dobrog rada solinske Škole nogometa | Solin Live

Hajduk ostao bez udarne igle: Propušta Goricu, a upitan je i za derbi s  Dinamom
Hajduk ostao bez udarne igle: Propušta Goricu, a upitan je i za derbi s Dinamom

Od ove sezone na Poljudu nastupa i Ženski nogometni klub 'Hajduk

Škola nogometa Nk Hajduk Orašje | Orasje

Škola nogometa - NK Osijek TV - Nogometni klub Osijek

Upisi u Otvorenu školu HNK Hajduk! – Škola nogometa Petica

Škola nogometa AS Međugorje osvojila 3. mjesto u Tomislavgradu -  Brotnjo.info | Čitluk - Međugorje - Hercegovina
Škola nogometa AS Međugorje osvojila 3. mjesto u Tomislavgradu - Brotnjo.info | Čitluk - Međugorje - Hercegovina