Home

száz Szétszór szándékos angol magyar foci 6 3 ők fogás Csőr

Magyarország nyerte Az évszázad mérkőzését, 4:2 a félidőben, a vége

Aranycsapat - "4:2 a félidőben, a végén 6:3!" - goool.hu - A kispályás foci  hírmondója
Aranycsapat - "4:2 a félidőben, a végén 6:3!" - goool.hu - A kispályás foci hírmondója

Szédítő”, szellemes, ötletes: ezért a 6:3 a magyar futballideál

A legendás 6:3 után fél évvel volt még egy magyar-angol meccs, ahol minden  képzeletet felülmúló eredmény született újra | Promotions.hu
A legendás 6:3 után fél évvel volt még egy magyar-angol meccs, ahol minden képzeletet felülmúló eredmény született újra | Promotions.hu

6:3 kevésbé ismert tény a hathárom 63. évfordulójára | M4 Sport

Sport365.hu - 68 éve volt "Az évszázad mérkőzése"

Nem 6:3-ra, de legyőzte a magyar válogatott az angolokat a Nemzetek  Ligájában
Nem 6:3-ra, de legyőzte a magyar válogatott az angolokat a Nemzetek Ligájában

A legendás angol-magyar mérkőzés minden játékosa a mennybéli pályákon  kergeti a labdát | M4 Sport
A legendás angol-magyar mérkőzés minden játékosa a mennybéli pályákon kergeti a labdát | M4 Sport

Retro Rádió - 1953. november 25-én, a londoni Wembley Stadionban játszotta  „az évszázad mérkőzését” az angol futballválogatott és a legendás  Aranycsapat. ⚽️ A Puskás Ferenc vezette magyar nemzeti tizenegy győzött 6 :  3 arányban. | Facebook
Retro Rádió - 1953. november 25-én, a londoni Wembley Stadionban játszotta „az évszázad mérkőzését” az angol futballválogatott és a legendás Aranycsapat. ⚽️ A Puskás Ferenc vezette magyar nemzeti tizenegy győzött 6 : 3 arányban. | Facebook

65 éves a londoni 6:3

RTL.hu – Puskásék óta nem volt ilyen: fantasztikus győzelmet aratott  Angliában a magyar fociválogatott
RTL.hu – Puskásék óta nem volt ilyen: fantasztikus győzelmet aratott Angliában a magyar fociválogatott

Ünnepelnek a korábbi focilegendák: ez a mi generációnk 6:3-a - Sportal.hu

A londoni 6-3-tól az amszterdami 1-8-ig

Így még soha senki nem látta a legendás 6:3 góljait - videó

Ötvennyolc éve vertük 6-3-ra Angliát | 24.hu

A magyar labdarúgó-válogatott 1953. november 25-i mérkőzése – Wikipédia

Magyar-Angol 6:3

Külföldön is felkapták a fejüket az angol válogatott magyarfóbiájára, de a 6 -3 be se fért - toplista - Csakfoci.hu

MLSZ Szövetség - Emlékezés a legendákra - a Magyar Labdarúgás Napja

Kiütéses magyar győzelem, 69 év után nyertünk ismét Angliában - Eurosport

Anglia - Magyarország 3 : 6, 1953.11.25. (képek, adatok) • hivatalos,  barátságos válogatott mérkőzés • Magyarfutball.hu
Anglia - Magyarország 3 : 6, 1953.11.25. (képek, adatok) • hivatalos, barátságos válogatott mérkőzés • Magyarfutball.hu